Top
Proud to be a Nintex vTE

Zachowaj spokój i spytaj Nintex vTE – virtual Technical Evangelist!


Jestem dumny mogąc ogłosić, że oficjalnie zostałem wyróżniony tytułem Nintex vTE! Zostałem jednym z 70 profesjonalistów w dziedzinie automatyzacji i procesów w światowej sieci partnerów Nintex!

Kim jest Nintex vTE?

Nintex vTE logo

Nie ma w zasadzie nic wirtualnego w programie Nintex Virtual Technical Evangelist (vTE). To bardzo realny element procesu wdrażania automatyzacji w środowisku klientów. vTE dosłownie ewangelizują produkty Nintex, reprezentując firmę  przed potencjalnymi klientami i partnerami, czy udzielając się w społeczności Nintex Conntect, gdzie użytkownicy zwracają się szukając odpowiedzi na swoje pytania związane z produktami Nintex.

Zwykle pracujemy dla partnerów Nintex. Ja aktualnie współpracuję z firmą Atos Polska, jako starszy konsultant i ekspert w dziedzinie produktów Microsoft, w szczególności SharePoint i Office 365. Bycie vTE uznaję za szansę: do dzielenia się swoją wiedzą, do nauczania, do dzielenia się pasją i wspierania użytkowników pracujących z produktami Nintex.

Jako vTE będę cały czas się uczyć nowych rzeczy i zmian wdrażanych w produktach Nintex, będę dzielić się swoja wiedzą poprzez posty na tym blogu, poprzez moje konto na Twitterze: @TomaszPoszytek, jak również poprzez spotkania, wydarzenia i konferencje (możliwe, że pewnego dnia również jako mówca). Już teraz możesz zostać członkiem pierwszej, polskiej grupy użytkowników Nintex – Nintex User Group Poland (NUG Poland), którą prowadzę, zapisując się tutaj. Bedę także wspierać Nintex w ich prezentacjach, dla ich klientów, w roli technicznego eksperta, także możliwe jest, że pewnego dnia spotkamy się w Twoim biurze.

[tds_council]     Jeśli już teraz masz jakieś pytania związane ze problemami w Twoich procesach budowanych z użyciem produktów Nintex lub chciałbyś rozpocząć ze mną współpracę, zwyczajnie skontaktuj się ze mną korzystając z informacji zawartych na stronie kontakt.[/tds_council]

Jak działa program vTE?

Program wystartował pilotażowo podczas Microsoft Ignite w 2015 roku.  Dołączenie do programu możliwe jest wyłącznie poprzez zaproszenie. vTE mają za zadanie być w czołówce, cały czas doskonaląc swoje umiejętności, udzielać się w społeczności użytkowników (m. in. w Nintex Connect) oraz być dostępni do wystąpień podczas konferencji i wydarzeń takich jak SharePoint Saturdays, a także do brania udziału w prezentacjach pre-sales, demo i dyskusjach.

Jeśli vTE przeniesie się do innego partnera, tytuł zostaje zachowany. Aktualnie vTE musi pracować z jednym, z partnerów. Pomimo konieczności posiadania technicznej wiedzy, nie ma potrzeby by byli programistami.

W styczniu 2016 program wystartował na nowo, ustalając okres ważności posiadanego tytułu na 12 miesięcy, z koniecznością odnawiania go co rok – podobnie do programu Microsoft MVP, mówi Dan Stoll, Nintex Manager – Technical Product Marketing & Evangelism.

Technical Evangelists zarządzają vTE w swoim regionie.

Przeczytaj więcej o programie tutaj.


Tomasz Poszytek

Cześć! Nazywam się Tomasz. Jestem ekspertem w dziedzinie automatyzacji procesów i budowaniu rozwiązań dla biznesu z użyciem Power Platform. Jestem Microsoft MVP i Nintex vTE.

Brak komentarzy

Wyślij komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.