Top

O mnie

Tomasz Poszytek

Cześć!

Nazywam się Tomasz Poszytek, Microsoft Business Applications MVP. Od ponad 8 lat pracuję przy projektach, których celem jest budowa rozmaitych aplikacji na SharePoint. Swoją przygodę z tą platformą rozpocząłem jeszcze na początku 2000 roku (zupełnie nieświadomie), próbując swoich sił z aplikacją FrontPage. 

Po dłuższej przerwie i kilku innych zajęciach powróciłem finalnie (i znów nie do końca świadomie) do pracy z SharePoint, tym razem w wersji 2007 i… tak się potoczyło. Aktualnie największy nacisk kładę na rozwój w zakresie produktów chmurowych, zebranych pod wspólnym szyldem Office 365. Jestem zawodowo i prywatnie zafascynowany tematyką automatyzacji procesów, cyfrowej transformacji przedsiębiorstw, wirtualnych miejsc pracy i narzędziami wspierającymi pracowników w tym zakresie.

Doświadczenie zdobywałem w wielu firmach z obszaru „integratorów”, tworząc zarówno portale intranetowe, jak i mające konkretny cel aplikacje biznesowe, zwykle w roli analityka i konsultanta (a niejednokrotnie również kierownika projektu), podpisującego  się obiema rękami pod pojęciem „no-code”, czyli wytwarzania aplikacji opierając się na funkcjach dostarczanych przez platformę, wymagającymi odpowiedniej konfiguracji, zaangażowania dodatkowych aplikacji firm trzecich, jednak unikającego dedykowanych rozwiązań programistycznych.

Nintex Certified Partner
Tomasz Poszytek Nintex Virtual Technical Evangelist

Od ponad roku pracuję z platformą służącą automatyzacji procesów – Nintex, będąc jednocześnie certyfikowanym partnerem oraz Nintex vTE (Nintex Virtual Technical Evangelist).

Na platformie Nintex z powodzeniem opracowuję i wdrażam procesy biznesowe, HR-owe, IT czy finansowe. Jestem także założycielem i prowadzę polską grupę użytkowników Nintex, na portalu meetup.com (zapraszam do dołączenia i udziału w spotkaniach) oraz jednym z najbardziej aktywnych i pomocnych użytkowników społeczności Nintex na forum community.nintex.com.

Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam,

Tomasz Poszytek